خدماتی که در کنار محصولات به کاربران عرضه می شود

سعی شده است با خدماتی که در کنار محصولات آوند به هاستینگ ها، شرکت ها و سازمان ها داده می شود، تمامی دغدغه های سرویس دهی به مشتریان نهایی ایشان لحاظ شود.

اطلاعات بیشتر

پشتیبانی

پشتیبانی لایه های اول، دوم و سوم توسط آوند قابل ارائه به مشتریان است. در صورتی که شرکتی پشتیبانی لایه اول یا دوم را داشته باشد، آوند می تواند تا با آموزش به تیم پشتیبانی آن ها تنها لایه سوم را پشتیبانی نماید.

اطلاعات بیشتر

شخصی سازی و توسعه

بسته به برند مشتریان، پنل ها و داشبورد های ایشان امکان شخصی سازی به شکل دلخواه را دارد. همچنین شخصی سازی های سرویس نیز توسط آوند اجرا شده و کامپوننت های جدید بنا به درخواست مشتریان اجرا خواهند شد.

اطلاعات بیشتر

آموزش مفاهیم و مزایای سرویس های ابری

معمولا گروه های توسعه بازار و برگزار کنندگان کمپین های تبلیغاتی و جذب مشتری نیازمند دانستن مفاهیم اولیه سرویس ابری و مزایای آن هستند. آوند با ارائه مستندات، کلاس های آموزشی و کمک به طراحی کمپین ها در کنار مشتریان خواهد بود.

اطلاعات بیشتر

توافقنامه سطح خدمات یا SLA

با توجه به حساسیت سرویس های زیرساختی و همچنین ایجاد اطمینان خاطر مشتریان، آوند ضمانت نامه ای تحت عنوان توافق نامه سطح خدمات یا SLA را به مشتریان ارائه خواهد کرد تا ایشان با اطمینان خاطر به جذب مشتری و توسعه بازار بپردازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا طرح سوالات فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.


یا به این آدرس ایمیل دهید info@avandcloud.com

ما را دنبال کنید

Twitter

Instagram

LinkedIn

آخرین خبر ها، رویداد ها به همراه عکس هایی از خودمون رو در این شبکه ها به اشتراک میگذاریم.

راه های ارتباطی

info@avandcloud.com

021-88881966

تهران - خیابان ولیعصر - خیابان دکتر عباسپور(توانیر) - پلاک 5 - واحد 14

استخدام در آوند

ما در آوند، علاقمند به جذب برنامه نویسان، متخصصان شبکه و زیرساخت و متخصصان بازاریابی و فروش آنلاین و آفلاین هستیم، اگر به چالش و کار در یک تیم چابک علاقمند هستید به صفحه استخدام ما یک سری بزنید. صفحه استخدام.